O lidech

Důvěra, spolupráce, zodpovědnost

Hodnoty naší společnosti vytváříme tak, aby byly ve shodě s našimi životními postoji a zpětně - aby byla firemní filozofie vystavěna na stanoviscích, které jsou pro nás i osobně důležité.

Máme rádi lidi. Lidské vztahy vytvářejí naši firmu. Je pro nás důležitá vzájemná otevřenost a respekt
k druhému.
Každý z nás jsme jiný a jedinečný. Věříme, že tato různorodost přispívá k naší tvořivosti a růstu.
V naší společnosti hledáme a vytváříme možnosti jak naše zaměstnance podporovat v rozvoji.

Denně pracujeme na tom, abychom byli dost dobří. A máme chuť se trvale zlepšovat, hledat lepší způsoby. Schopnost nacházet řešení je součástí našeho úspěchu a také zdrojem inspirace v nových výzvách.

Proč pracovat u nás

Odpovědnost ve vztahu k zaměstnancům pro nás znamená individuální přístup, cílené vzdělávání, ochrana a podpora zdraví zaměstnanců, férové pracovní podmínky, sladění pracovního a osobního života, příležitost k rozvoji svého potenciálu, ale také vytváření a nabídka nadstandardních benefitů.
Vítáme kolegy stejně naladěné jako jsme my. Kolegy, pro které je důležitá zodpovědnost, spolupráce, respekt a důvěra k druhým.

 

Pracovní příležitosti

Vyrábíme stroje a hledáme šikovné lidi.

SERVISNÍ TECHNIK jednoúčelových zařízení (m/ž)

Máš chuť řešit technické oříšky v oboru průmyslové automatizace? Dokážeš dobře komunikovat (s klientem či obsluhou servisovaného zařízení)? Jsi samostatný a je na Tebe spolehnutí? Pokud ano, bude nám ctí Tě poznat.

   Detail pracovní nabídky

ELEKTRO MECHANIK (m/ž)

Jsi vyučen v elektrotechnickém oboru? Máš zkušenosti nebo troufáš si na elektro montáž jednoúčelových zařízení, rozvaděčů? Neváhej se nám ozvat a přijeď se k nám podívat.

   Detail pracovní nabídky

CNC FRÉZAŘ (m/ž)

Rozumíš technické dokumentaci a máš praktické zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích center? Jsi vyučen ve strojírenském oboru? Pokud ano, pak možná hledáme právě Tebe.

   Detail pracovní nabídky

KONSTRUKTÉR senior (m/ž)

Máš zkušenosti s konstruováním jednoúčelových strojů? Není Ti cizí svět automatizace? Je Tvým nástrojem jeden z 3D CAD např. SOLIDWORKS, INVENTOR apod.?

   Detail pracovní nabídky

MECHANIK (m/ž)

Máš šikovné ruce? Bavilo by Tě sestavovat fungující jednoúčelový stroj, robota či montážní linku?

   Detail pracovní nabídky

Benefity

Narozeninové pracovní volno

V den svých narozenin můžeme využít krásné čtyřhodinové pracovní volno. SLAV, ODPOČÍVEJ, RELAXUJ ... A to není vše, v narozeninový den si máme možnost zajít za personální na kafe a pralinku.
 

5 dní volna navíc

K zákonné dovolené máme navíc 5denní dárek od zaměstnavatele. Tedy celkem 25 dní. Víme, že je důležité si odpočinout, a tak rádi dopřáváme odpočinek navíc. A na tento benefit mají nárok všichni zaměstnanci již od začátku pracovního poměru.
 

Stravenkový paušál

Za každý odpracovaný den máme od zaměstnavatele příspěvek na stravování v hodnotě 99 Kč. 
 

Pružná pracovní doba

K tomu není co dodat. Máme možnost mít flexibilní úvazky podle potřeb. Navíc se nám počítá každá minuta práce od označení v docházkovém systému. Ráno není třeba stresovat, když máme červenou na křižovatce. Není nutné přijít na přesnou dobu, prostě raději vše na pohodu.
 

Podpora firemních akcí

Stačí domluva s kolegy, že je chuť zajet si na motokáry, výlet na kole, lyže, do divadla ... Jednatelé rádi na tuto akci finančně či věcně přispějí.
 

Zvýhodněné volání

Tento zaměstnanecký bonus spočívá v zařazení soukromého čísla do firemní sítě, která je sjednaná s CBG a společností
T-Mobile. Tímto má zaměstnanec a jeho rodina levnější mobilní služby.
 

Výborná káva zdarma pro všechny

Povzbuzujeme se rádi dobrou kávičkou, kterou máme všichni zdarma.
 

Podpora vzdělávání

Odborné vzdělávání v měkkých a tvrdých dovednostech
Podporujeme vzdělávání zaměstnanců, protože víme, že vysoká odbornost našich zaměstnanců je jedním z klíčů k našemu úspěchu. Účastníme se kurzů zaměřených na tvrdé i měkké dovednosti, různých workshopů a konferencí.

Jazykové kurzy
Zaměstnanec, který v rámci své profese potřebuje dobrou angličtinu, má lekce angličtiny zcela zdarma a v pracovní době.

Rozvojové programy a školení
Jde o to rozvíjet se v oblasti, která nás baví. Filosofií zaměstnavatele je podporovat své zaměstnance v zájmech, které mohou využít v rámci své profese. Cílem je mít užitečné školení šité na míru jednotlivci.

Neformální setkávání

Týmové aktivity
Za nás teambuilding rozhodně ano! Rádi se setkáváme. Jednou ryze sportovně, jindy kulturně, někdy je to o selátku a pivku, jindy svátečně s lahodnými jídly a dobrým pitím.

2022 - LETNÍ VÁNOČNÍ VEČÍREK - po dlouhé době konečně spolu. Užili jsme si pohodu, sport a  dokonce představení divadla SCHOD

 

 

Léto 2021 zahájili pátečním obědem v trávě, který jsme si naprosto užili.