O lidech

Důvěra, spolupráce, zodpovědnost

Hodnoty naší společnosti vytváříme tak, aby byly ve shodě s našimi životními postoji a zpětně - aby byla firemní filozofie vystavěna na stanoviscích, které jsou pro nás i osobně důležité.

Máme rádi lidi. Lidské vztahy vytvářejí naši firmu. Je pro nás důležitá vzájemná otevřenost a respekt
k druhému.
Každý z nás jsme jiný a jedinečný. Věříme, že tato různorodost přispívá k naší tvořivosti a růstu.
V naší společnosti hledáme a vytváříme možnosti jak naše zaměstnance podporovat v rozvoji.

Denně pracujeme na tom, abychom byli dost dobří. A máme chuť se trvale zlepšovat, hledat lepší způsoby. Schopnost nacházet řešení je součástí našeho úspěchu a také zdrojem inspirace v nových výzvách.

Proč pracovat u nás

Odpovědnost ve vztahu k zaměstnancům pro nás znamená individuální přístup, cílené vzdělávání, ochrana a podpora zdraví zaměstnanců, férové pracovní podmínky, sladění pracovního a osobního života, příležitost k rozvoji svého potenciálu, ale také vytváření a nabídka nadstandardních benefitů.
Vítáme kolegy stejně naladěné jako jsme my. Kolegy, pro které je důležitá zodpovědnost, spolupráce, respekt a důvěra k druhým.

 

Pracovní příležitosti

Vyrábíme stroje a hledáme šikovné lidi.

CNC FRÉZAŘ/FRÉZAŘKA

Nyní aktuálně hledáme strojaře tělem i duší na pozici CNC FRÉZAŘ.

   Detail pracovní nabídky

NÁSTROJAŘ - ODJEHLOVAČ

Jste vyučen ve strojírenském oboru? Pak hledáme právě Vás.

   Detail pracovní nabídky

KONSTRUKTÉR/-KA senior

Máte zkušenosti s navrhováním jednoúčelových zařízení?

   Detail pracovní nabídky

MECHANIK jednoúčelových strojů

Potřebujeme posily do našeho týmu mechaniků. Hledáme zkušeného mechanika, který má v ideálním případě zkušenosti s montáží, seřizováním či údržbou jednoúčelových strojů.

   Detail pracovní nabídky

Benefity

Dovolená navíc - celkem 25 dní dovolené za rok
K zákonné dovolené máme navíc 5denní dárek od zaměstnavatele. Tedy celkem 25 dní. Víme, že je důležité si odpočinout, a tak rádi dopřáváme odpočinek navíc. A na tento benefit mají nárok všichni zaměstnanci již od začátku pracovního poměru !!!

Stravenky 
Za každý odpracovaný den máme příspěvek od zaměstnavatele na stravenku v hodnotě 70 Kč. Můžeme si vybrat, zda ji proměníme za oběd v restauraci nebo ji můžeme uplatnit v síti supermarketů Lidl a Kaufland. A navíc k tomu máme slevové kupóny na jakýkoliv nákup v těchto supermarketech v hodnotě 10% nákupu až do výše 2000 Kč. Díky těmto stravenkám můžeme také levněji nakupovat v dalších e-shopech.

Pružná pracovní doba

K tomu není co dodat. Máme možnost mít flexibilní úvazky podle potřeb a home office.

Sportování
Mens sana in corpore sano - Ve zdravém těle zdravý duch. Rádi pořádáme společné neformální akce - kola, lyžování, výšlapy. Jak je chuť.

Výborná káva zdarma pro všechny
Povzbuzujeme se rádi dobrou kávičkou, kterou nabízíme nejen návštěvám, mají ji zkrátka k dispozici všichni, kdo mají zrovna chuť.

Podpora vzdělávání

Odborné vzdělávání v měkkých a tvrdých dovednostech
Podporujeme vzdělávání zaměstnanců, protože víme, že vysoká odbornost našich zaměstnanců je jedním z klíčů k našemu úspěchu. Účastníme se kurzů zaměřených na tvrdé i měkké dovednosti, různých workshopů a konferencí.

Jazykové kurzy
Kdo má ze zaměstnanců chuť se učit cizí jazyk, toho v tomto úsilí podporujeme!!!

Rozvojové programy a školení
Jde o to rozvíjet se v oblasti, která nás baví. Filosofií zaměstnavatele je podporovat své zaměstnance v zájmech, které mohou využít v rámci své profese. Cílem je mít užitečné školení šité na míru jednotlivci.

Neformální setkávání

Týmové aktivity
Za nás teambuilding rozhodně ano! Rádi se setkáváme. Jednou ryze sportovně, jindy kulturně, někdy je to o selátku a pivku, jindy svátečně s lahodnými jídly a dobrým pitím.

Aktuálně jsme léto 2021 zahájili pátečním obědem v trávě, který jsme si naprosto užili.