O lidech

Důvěra, spolupráce, zodpovědnost

Máme rádi lidi. Lidské vztahy vytvářejí naši firmu. Je pro nás důležitá vzájemná otevřenost a respekt k druhému. Každý z nás jsme jiný a jedinečný. Věříme, že tato různorodost přispívá k naší tvořivosti a růstu. 

Proč pracovat u nás

Odpovědnost ve vztahu k zaměstnancům pro nás znamená individuální přístup s férovými pracovními podmínkami. Vítáme kolegy stejně naladěné jako jsme my. Kolegy, pro které je důležitá zodpovědnost, spolupráce, respekt a důvěra k druhým.

 

Pracovní příležitosti

Vyrábíme stroje a hledáme šikovné lidi.

RECEPČNÍ/ASISTENTKA (m/ž)

Jsi přirozeně reprezentativní a pozitivní typ osobnosti s umem příjemného vystupování? Domluvíš se anglicky? Máš administrativní zkušenosti ve správě firemních agend - back office?

   Detail pracovní nabídky

KVALITÁŘ A METROLOG (m/ž)

Máš zkušenosti v oblasti kvality a metrologie? Pokud ano, pak neváhej nás kontaktovat.

   Detail pracovní nabídky

Benefity

Narozeninové pracovní volno

V den svých narozenin můžeme využít krásné čtyřhodinové pracovní volno. SLAV, ODPOČÍVEJ, RELAXUJ ... A to není vše, v narozeninový den si máme možnost zajít za personální na kafe a pralinku.
 

5 dní volna navíc

K zákonné dovolené máme navíc 5denní dárek od zaměstnavatele. Tedy celkem 25 dní. Víme, že je důležité si odpočinout, a tak rádi dopřáváme odpočinek navíc. A na tento benefit mají nárok všichni zaměstnanci již od začátku pracovního poměru.
 

Stravenkový paušál

Za každý odpracovaný den máme od zaměstnavatele příspěvek na stravování v hodnotě 99 Kč. 
 

Pružná pracovní doba

K tomu není co dodat. Máme možnost mít flexibilní úvazky podle potřeb. Navíc se nám počítá každá minuta práce od označení v docházkovém systému. Ráno není třeba stresovat, když máme červenou na křižovatce. Není nutné přijít na přesnou dobu, prostě raději vše na pohodu.
 

Podpora firemních akcí

Stačí domluva s kolegy, že je chuť zajet si na motokáry, výlet na kole, lyže, do divadla ... Jednatelé rádi na tuto akci finančně či věcně přispějí.
 

Zvýhodněné volání

Tento zaměstnanecký bonus spočívá v zařazení soukromého čísla do firemní sítě, která je sjednaná s CBG a společností
T-Mobile. Tímto má zaměstnanec a jeho rodina levnější mobilní služby.
 

Výborná káva zdarma pro všechny

Povzbuzujeme se rádi dobrou kávičkou, kterou máme všichni zdarma.
 

Podpora vzdělávání

Odborné vzdělávání v měkkých a tvrdých dovednostech
Podporujeme vzdělávání zaměstnanců, protože víme, že vysoká odbornost našich zaměstnanců je jedním z klíčů k našemu úspěchu. Účastníme se kurzů zaměřených na tvrdé i měkké dovednosti, různých workshopů a konferencí.

Jazykové kurzy
Zaměstnanec, který v rámci své profese potřebuje dobrou angličtinu, má lekce angličtiny zcela zdarma a v pracovní době.

Rozvojové programy a školení
Jde o to rozvíjet se v oblasti, která nás baví. Filosofií zaměstnavatele je podporovat své zaměstnance v zájmech, které mohou využít v rámci své profese. Cílem je mít užitečné školení šité na míru jednotlivci.

Neformální setkávání

Týmové aktivity
Za nás teambuilding rozhodně ano! Rádi se setkáváme. Jednou ryze sportovně, jindy kulturně, někdy je to o selátku a pivku, jindy svátečně s lahodnými jídly a dobrým pitím.

2022 - LETNÍ VÁNOČNÍ VEČÍREK - po dlouhé době konečně spolu. Užili jsme si pohodu, sport a  dokonce představení divadla SCHOD

 

 

Léto 2021 zahájili pátečním obědem v trávě, který jsme si naprosto užili.