Společnost

Profil společnosti

Kdo jsme...

Společnost CBG AUTOMATION s.r.o. je specialistou na řešení průmyslové automatizace orientovaným na zákazníky zejména z automobilového, elektrotechnického, potravinářského a farmaceutického průmyslu. Mezi naše zákazníky patří převážně světově významné společnosti z uvedených oborů.

Co děláme...

Vyrábíme a dodáváme na trh montážní a testovací linky, stroje, přípravky a jiná zařízení průmyslové automatizace. V oblasti hliníkových systémů zastupujeme společnost Bosch Rexroth (dodávky regálů, pracovišť, dopravníkových linek TS, Vario Flow)

Našim cílem jsou komplexní služby orientované na zákazníka zahrnující zpracování technických návrhů, projektové dokumentace, výroby, montáže zařízení včetně jeho oživení a uvedení do provozu. Nedílnou součástí našich služeb je servis a technická péče o realizovaná zařízení po celou dobu jejich provozu.

Co nabízíme...

Disponujeme kvalifikovaným týmem pracovníků, v němž se vhodně doplňují zkušení odborníci s mnohaletou praxí s mladými perspektivními pracovníky s velkým tvůrčím potenciálem.

Investicemi do vzdělávání zaměstnanců, strojního vybavení a vývoje našich produktů budujeme s našimi zákazníky dlouhodobé vztahy.